Всё об автозвуке

Вернуться   Всё об автозвуке > Новичкам > Бюджетный автозвук и песочница.
Регистрация Новые сообщения Правила форума Справка Сообщество Календарь Поиск

Важная информация

Бюджетный автозвук и песочница. Раздел для новичков и тех, кто хочет пострроить простенькую аудиосистему с минимальными затратами.

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 02.08.2014, 13:10   #1
tyson_UA
 
Аватар для tyson_UA
 
Регистрация: 28.05.2014
Адрес: Киев
Возраст: 36
Сообщений: 20
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутация: 0
По умолчанию BMW e36 touring individual

Всім доброго дня, вирішив я розпочати свій журнал на даному форумі.
Автомобіль BMW 323i e36 1998 року, дуже гарно збережений і без колхозу, тому хочеться його залишити по максимуму в заводському виконанні.



Головна мета установки - залишити штатний вигляд системи і при цьому отримати якісне звучання орієнтоване в більшості для вокалу , поп музики , легкого року і інструментальної музики. На жаль із-за вимоги в штатному розташуванні компонентів і з метою зберегти оригінальний вигляд автомобіля, прийдеться жертвувати якістю.

Вибір звуку розпочався з ГУ : було вибрано Becker Indianapolis Pro 7953, так як беккери з заводу ставилися в BMW і на мою думку ідеально вписуються в інтер'єр 90х років і мають по відгукам гарне звучання. Підсвітка була перепаяна з зеленого кольору на червоний.



На СЧ вибрали DLS Ultimate Pro 2.5 які будуть грати в власному об'ємі і розмістилися в штатних місцях карт дверей.



Штатний СЧ виглядав так


Новий СЧ виглядає так


Мідбас і ВЧ взяв Morel Tempo 5. Мідбас шукав виключно 13см, щоб вліз без переробок в штатне місце (панелі в ногах). Під нього буде зроблено корпус типу ЗЯ. Єдине чого не уникнути тепер - це замалий об"єм для такого динаміку.
ВЧ буде розміщений в трикутничках дзеркал заднього виду в корпусах з скловолокна.


Для фронтальної акустики прораховані і будуть виготовлені кроссовери, враховуючи розміщення якустики і жанри, які я слухаю.Виготовленням кроссоверів займається людина в Тернополі, яка мені і робить інсталяцію.

Так виглядав підбір компонентів для кроссоверів:



А так виглядають основні компоненти Monacor з яких буде виготовлено кроссовери:




Акустичний кабель: 12 метрів супра скай 2,5 мм січення
http://hifizzi.com/product/supra-sky-2x25-mm/


Міжблочний кабель: DUAL AUDIO BLUE
http://hifizzi.com/product/dual-audio-blue/

Зараз в процесі підбір підсилювача для фронту, можливо щось порадите толкове ціною до 2000грн, можна б.у

Саб і підсилювач під нього буду підбирати пізніше, поки вибір впав на Хелікс п10 за рахунок малого об"єму , але це не остаточний вибір.

Завжди відкритий для критики і порад.

Дякую за увагу.
tyson_UA вне форума   Ответить с цитированием Вверх
 


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 06:42. Часовой пояс GMT +2.


Перевод: zCarot
autozvuk.org ©